Найвища гора в Україні - Говерла


Відпочинок у Карпатах

Відпочинок у Карпатах
Буковель
Верховина
Драгобрат
Говерла
Славсько
Яремче
Озеро Синевир
Поїздка на Карпатському трамваї
Гірськолижні курорти в Карпатах
Говерла
Говерла

Говерла - це справжній символ української державності та незалежності.

Саме на Говерлу щороку піднімають український прапор 16 липня, на річницю прийняття Декларації про державний суверенітет України. На Говерлу любив и любить підійматись третій Президент України Віктор Ющенко. Вважається, що саме за його президентства Говерла стала неймовірно популярною серед туристів.

Розташована найвища вершина українських Карпат на межі Рахівського району Закарпатської області та Надвірнянського району Івано-Франківської області, у гірському масиві Чорногора. Назва гори, яка височіє на 2061 метри, походить з румунської і означає "важкопрохідне підняття", Це дійсно частково правдиво: Говерла знає різні здіймання.

Здебільшого туристи, аби подивитись на Говерлу, підіймаються на Петрос - це гора того самого масиву Чорногора, але легша для підняття. Аби насолодитись виглядом Говерли та гір, що поруч, туристи приїжджають до Ворохти. Це популярне селище неподалік Яремче, яке гостинно зустрічає українськими традиціями гостей з усього світу. До речі, у Ворохті зосереджений такий вид спорту, як стрибки з трампліну.

На масиві Чорногора розташовано також озеро Несамовите. Озеро не тільки дуже красиве, а й приховує в собі купу легенд, зокрема містичних, про які обов'язково розкажуть місцеві жителі та екскурсоводи.

Озеро Бребенескул теж неймовірної краси. Більш того, це найбільш високогірне озеро. Краєвид відкривається дійсно незрівнянний.

Одна із найбільш високих гір Чорногори - гора Піп-Іван, з якою пов'язано чимало легенд та переказів. Її обов'язково варто відвідати - це просто неповторне явище.

Зимою екстремали піднімаються на цю гору, яку вони називають "Білий слон".

Поблизу Говерли в тутешніх селищах та містечках туристів завжди багато. Тут і відпочиваючі у пансіонатах, і туристи у приватному секторі та готелях. Околиці Говерли буквально засіяні готелями, кав'ярнями та всім тим, що так цікаво туристам.

Ціни цілком по силах будь-якому туристові, отже, відпочинок у підніжжя Говерли - це справжнє задоволення та насолода.